(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » БУПА в Україні »

БУПА в Україні

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  БУПА в Україні. ФотоСьогодні на ринку страхування України діють відомі європейські компанії, що користуються чудовою репутацією. Один з лідерів в галузі медичного страхування в Європі, страхова компанія БУПА (BUPA) через своє міжнародне представництво BUPA International в Україні пропонує найбільший вибір високоякісних страхових продуктів міжнародного рівня. Різні страхові плани і програми орієнтовані на потреби як юридичних, так і фізичних осіб, тому Ви без жодних труднощів зможете підібрати для себе найбільш підходящий вид медичного страхування.

  BUPA International в Києві

  Для фізичних осіб БУПА в Україні (Київ та інші міста) пропонує міжнародні програми, що гарантують необхідну медичну допомогу найвищого рівня в будь-якій точці планети. Високі страхові ліміти та широке покриття страхових програм від BUPA Міжнародний дозволяють Вам практично без обмежень користуватися послугами кращих лікарів і медичних фахівців найбільш високої кваліфікації, проходити діагностику в сучасних медико-діагностичних центрах, оснащених з урахуванням останніх досягнень медичної науки, а також лікуватися в комфортабельних лікарнях з індивідуальним доглядом.

  BUPA International в Україні

  До послуг юридичних осіб всі переваги медичного корпоративного страхування за програмами BUPA компанії план, що діють по всій території нашої країни і при виїзді за кордон на відпочинок або у службових справах. Три різних страхових планів з індивідуальними розмірами покриття та лімітів - «Базовий» BUPA Company Essential, «Класичний» BUPA Company Classic і елітний «Золотий» BUPA Компанія Gold дозволяють керівнику вибрати найоптимальніший варіант для кожного зі своїх ключових співробітників, а також застрахувати власне здоров'я за дуже вигідними тарифами.

  Купити поліс BUPA International в Україні

  Звертайтеся в представництва BUPA Internationa на Україну, щоб укласти договір медичного страхування, що захищає Вас від будь-яких фінансових проблем у разі погіршення здоров'я. Ціна страхового поліса БУПА в Україні зовсім невелика і доступна клієнтам будь-якого рівня завдяки гнучкій ціновій політиці, яку проводить компанія в нашій країні. Значні переваги, які надає Вам медичне страхування від світового лідера, гарантують ефективне лікування з використанням самих передових методик і швидке відновлення здоров'я. Співпраця з BUPA International вельми вигідно для Вас!
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76