(044) 451-68-76    Замовити зворотній дзвінок


Главная  » Для фізичних осіб »

Для фізичних осіб

Для фізичних осіб. ФотоПопулярна програма від BUPA «Worldwide Health Options» пропонує послуги з індивідуального медичного страхування для приватних осіб, членів їх сімей, а також фізичних осіб-підприємців. Наші фахівці допоможуть вибрати саме такий вид страхового покриття, який найкраще підійде для захисту Вашого здоров'я і благополуччя Ваших близьких.


Міжнародні програми медичного страхування, пропоновані нашою компанією, орієнтовані на всіх, хто вважає за краще користуватися медичними послугами світового рівня, самими передовими методами діагностики та лікування, а також отримувати висококваліфіковану лікарську допомогу у всіх країнах світу.


Наші клієнти, що користуються послугами медичного страхування від компанії BUPA, завжди можуть розраховувати на отримання саме такої медичної допомоги, в якій вони дійсно потребують. Кваліфіковані консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання і детально розкажуть про всі особливості такого важливого і необхідного страхового продукту, як міжнародне медичне страхування. З їх допомогою Ви без зусиль підберете найбільш оптимальну страхову програму як індивідуально для себе, так і для всіх членів Вашої родини. У будь-якій ситуації, при будь-яких обставин оптимально підібрана медична страховка забезпечить Вам надійний захист і допоможе впоратися з будь-якими проблемами.


Вибираючи страховий план міжнародного рівня BUPA Worldwide Ви зможете скористатися наступними перевагами:

- Швидке і якісне медичне обслуговування.

- Послуги кращих лікарів і медичних фахівців найвищої кваліфікації.

- Надійний захист Вашого здоров'я за допомогою страхової програми міжнародного рівня.

Связаться

Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

(044) 451 68 76