(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Добровільне медичне страхування співробітників »

Добровільне медичне страхування співробітників

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Добровільне медичне страхування співробітників. ФотоУ наші дні багато підприємств, практикуючі європейську схему ведення бізнесу, піклуються про здоров'я своїх ключових співробітників, тому медичне страхування є однією з найважливіших складових соціального пакета. Однак базове страхове покриття, оплачуване роботодавцем, часто буває досить обмеженим і може не поширюватися, наприклад, на перебування за кордоном. Ефективним способом надійно захистити себе від будь-яких несподіванок є добровільна медична страховка для співробітників, яка забезпечує більш широке покриття і може також поширюватися на членів сім'ї застрахованого. 

  Добровільне медичне страхування співробітників  в Києві

  У Києві добровільне медичне страхування для співробітників користується великою популярністю. Страховий поліс відкриває своєму власникові доступ до найсучасніших медичних послуг європейського рівня, дозволяє без будь-яких обмежень звертатися за консультаціями до найкращих лікарів і висококваліфікованих медичних фахівців. Як правило, страхове покриття поширюється на операції та лікування в умовах стаціонару, оплату послуг персоналу з догляду за хворим, приписані лікарем лікарські препарати та необхідні перев'язувальні матеріали.

  Добровільне медичне страхування співробітників в Україні

  Також багато страхових планів забезпечують покриття витрат на хірургічні операції, що проводяться в амбулаторних умовах і деякі види амбулаторного лікування. Вартість добровільного медичного страхування для співробітників підприємства є цілком доступною. Оплата страхових внесків за бажанням застрахованої особи може проводитися шляхом автоматичних відрахувань із заробітної плати. Страхові програми BUPA International надають Вам широкі можливості у виборі найбільш оптимального пакету страхових послуг, наповнення якого можна скласти індивідуально.

  Купити добровільну медичну страховку для співробітників

  Ліміти покриття в популярних страхових програмах BUPA International вельми значні, так що ціна добровільного медичного страхування співробітників підприємства зовсім невелика в порівнянні з тими незаперечними перевагами, які надає страховий захист самого високого рівня. Добровільне страхування дозволить Вам завжди впевнено себе почувати в будь-який, навіть самій складній життєвій ситуації. Купуючи поліс добровільного медичного страхування, Ви найкращим чином дбаєте про своє здоров'я і благополуччя близьких Вам людей.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76