(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Добровільне медичне страхування »

Добровільне медичне страхування

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Добровільне медичне страхування. ФотоТурбота про здоров'я і благополуччя своїх співробітників є однією з відмінних особливостей розважливого й далекоглядного керівника, який добре вміє планувати на перспективу. Адже добровільне медичне страхування слід віднести скоріше до розряду важливих інвестицій, які гарантують у майбутньому успіх і процвітання. Співробітники, впевнені у завтрашньому дні, будуть працювати з набагато більшою зацікавленістю, оскільки медична страховка в будь-якій ситуації дозволить їм отримати необхідний комплекс медико-діагностичних послуг, а також ефективне лікування виявлених захворювань.

  Добровільне медичне страхування в Києві

  У столиці України - місті Києві добровільне медичне страхування вельми затребуване завдяки рекламній та агітаційній підтримці, дохідливо роз'яснює громадянам, які важливі переваги надає їм медична страховка. Наприклад, застраховані по будь-якій з програм від BUPA International завдяки значним страховим лімітам можуть практично без обмежень користуватися медичними послугами в найсучасніших діагностичних і лікувальних центрах, комфортабельних клініках і лікарнях, обладнаних згідно європейських стандартів.

  Добровільне медичне страхування в Україні

  У страхових планах початкового рівня покриття поширюється, як правило, на лікування в стаціонарних умовах. Елітний страховий план компанії Gold з двохмільйонним річним страховим лімітом додатково покриває витрати на більшість видів амбулаторного лікування, а також діагностику на найсучаснішому обладнанні. Вартість добровільного медичного страхування цілком доступна і набагато менше тих переваг, якими користуються застраховані особи. Адже покриття навіть базового страхового плану в основному поширюється на виявлення та необхідне лікування ракових захворювань.

  Купити добровільну медичну страховку

  Таким чином, ціна добровільного медичного страхування абсолютно не можна порівняти з ціною найціннішого надбання - людського здоров'я. Щоб важка хвороба не застала Вас зненацька і не завдала нищівного удару по сімейному благополуччю, подбайте вже зараз про надійний страховий захист, який додасть у важку хвилину впевненості і допоможе легко подолати будь-які проблеми зі здоров'ям. Кращі лікарі і фахівці найвищої кваліфікації дуже швидко поставлять Вас на ноги, і Ви в найкоротші терміни зможете повернутися до улюбленої роботи.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76