(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Корпоративная медстраховка »

Корпоративная медстраховка

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Корпоративная медстраховка. ФотоДля керівників великих компаній і солідних підприємств з великим числом персоналу дуже вигідною є корпоративна мед страховка, що дозволяє застрахувати співробітників за найвигіднішими розцінками. BUPA Міжнародний в Україні пропонує обширний перелік програм і планів корпоративного страхування, що мають різну величину покриття. «Базовий» страхової план «BUPA компанії важливо» з річним лімітом в 1 000 000 доларів США покриває найбільш важливі витрати на стаціонарне лікування, а «Золотий» план елітного рівня «BUPA Компанія Золото» з двохмільйонним лімітом відрізняється максимальним покриттям.

  Корпоративна медстраховка в Києві

  Один з лідерів на європейському ринку медстрахування, компанія BUPA просуває на Україні свої послуги через міжнародний підрозділ BUPA Міжнародний. Корпоративна мед страховка в Києві доступна для учасників будь-якого з трьох страхових планів «BUPA Компанія План» - Essential, Класичний або золото. Страховка базового рівня «BUPA компанії важливо» гарантує покриття витрат на лікування, операції і післяопераційний догляд у стаціонарних умовах, а також витрат на медикаментозні методики лікування різних патологій онкологічного характеру (всілякі види ракових захворювань).

  Корпоративна медстраховка в Україні

  Страхові плани більш високого рівня «BUPA Компанія Classic» і «BUPA Company Gold» крім лікування в стаціонарі покривають витрати на різні види амбулаторного та поліклінічного обслуговування: інструментальну діагностику, що включає обстеження для виявлення різних видів онкології, лабораторні аналізи і дослідження, рентген та томографію, операції в амбулаторних умовах, консультації лікарів-спеціалістів з різних захворювань, терапевтичне лікування, вакцинацію та багато іншого. Страхова компанія сплатить і витрати на лікування ВІЛ / СНІД захворювань або психіатричну допомогу.

  Купити корпоративну мед страховку

  Корпоративні програми «BUPA Company Plan» пред'являють дуже невисокі вимоги по мінімальній кількості застрахованих, а при великій кількості укладених договорів керівник компанії отримує значні знижки і всілякі бонуси. Таким чином, ціна корпоративної медстраховки в програмах «BUPA Company Plan» легко зводиться до мінімуму, якщо застрахувати якомога більшу кількість персоналу. Співпраця з світовим лідером є вигідним для великих підприємств, які отримують можливість забезпечити своїх співробітників надійним захистом від будь-яких неприємностей за найвигіднішими тарифами.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76