(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Корпоративне медичне страхування співробітників »

Корпоративне медичне страхування співробітників

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Корпоративне медичне страхування співробітників. ФотоУ сучасному бізнесі корпоративне медичне страхування персоналу користується все більшою популярністю, так як дозволяє власникам великих підприємств забезпечити для своїх співробітників якісний страховий захист, скориставшись при цьому найбільш вигідними розцінками. Корпоративні програми медичного страхування від компанії BUPA пропонують на вибір кілька страхових планів, що забезпечують різну величину покриття - від базового BUPA Company Essential, в якому передбачений річний ліміт страхових виплат у розмірі одного мільйона доларів США і до елітного BUPA Company Gold, в якому значно збільшені ліміти та розширено покриття.

  Корпоративне медичне страхування співробітників в Києві

  Міжнародний підрозділ компанії BUPA - одного з лідерів на європейському ринку страхових послуг пропонує корпоративне медичне страхування персоналу в Києві. Участь у страхових програмах «BUPA Company Plan» дозволить Вам забезпечити надійний та ефективний захист свого здоров'я і благополуччя своєї сім'ї. При якомусь серйозному нездужанні, важкої хвороби або загостренні хронічних захворювань, нещасному випадку і т.п. застрахований може звернутися до будь - якої кваліфікованої установи за необхідною медичною допомогою в рамках страхового ліміту. 

  Корпоративне медичне страхування співробітників в Україні

  Плани страхування BUPA Company Classic, а також Gold забезпечують захист найбільш високого рівня, оскільки крім витрат на стаціонарне лікування покривають і витрати на самі різні види амбулаторного та поліклінічного обслуговування - інструментальну діагностику захворювань та лабораторні дослідження (включаючи виявлення і лікування онкологічних патологій), томографію, рентгенологічні дослідження, консультації кваліфікованих фахівців, операції, що проводяться в амбулаторних умовах, терапевтичне лікування, вакцинацію та багато іншого.

  Купити поліс корпоративного медичного страхування співробітників

  У корпоративних планах BUPA немає жодних вікових обмежень, а мінімальне число застрахованих складає 3 людини. До послуг же керівника, який збирається застрахувати більш ніж 60 співробітників, найвигідніші тарифи на придбання полісів, а також всілякі бонуси. Отже, ціна корпоративного медичного страхування персоналу для глави підприємства завжди є цілком доступною. Хоча успішні керівники компаній в наші дні давно не розглядають витрати на оплату медичного страхування співробітників як непотрібні витрати. Це дуже важливі інвестиції, вкладення коштів, що гарантує в перспективі успіх і благополуччя.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76