(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Корпоративне медичне страхування »

Корпоративне медичне страхування

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Корпоративне медичне страхування. ФотоУ наші дні корпоративне медичне страхування здоров'я користується великою популярністю, оскільки дозволяє керівникам великих компаній забезпечити своїм співробітникам надійний страховий захист за найбільш вигідними тарифами. Підрозділ BUPA International пропонує великий вибір корпоративних страхових програм і планів з різними видами покриття, починаючи від базового плану BUPA Company Essential, що передбачає річний ліміт страхової суми в розмірі 1 мільйон доларів і закінчуючи елітним страховим планом BUPA Company Gold зі значно підвищеними лімітами і розширеним покриттям.

  Корпоративне медичне страхування в Києві

  Корпоративне медичне страхування здоров'я в Києві пропонує міжнародний підрозділ одного з лідерів страхового ринку Європи - компанії BUPA. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете захистити себе від будь-яких випадковостей і ефективно подбати про своє здоров'я. У разі виявлення яких-небудь захворювань або загострення хронічних хвороб, нещасного випадку тощо застрахована особа завжди зможе отримати всю необхідну медичну допомогу в рамках страхового ліміту.

  Корпоративне медичне страхування в Україні

  Найбільш високий рівень захисту забезпечують страхові плани BUPA Company Classic і Gold, які крім стаціонарного обслуговування покривають також витрати на всілякі види амбулаторно-поліклінічного обслуговування - лабораторні дослідження та інструментальну діагностику захворювань, включаючи обстеження на виявлення онкологічних патологій, аналізи, рентгенологічні дослідження та томографію, консультації фахівців найвищого рівня, терапевтичне лікування, операції, що проводяться в амбулаторних умовах, вакцинацію і т.п. Медична страховка покриває і витрати на медикаментозне лікування ВІЛ-захворювань, раку та психіатричну допомогу (після двох років страхування в BUPA).

  Купити корпоративну медичну страховку

  Мінімальна кількість застрахованих у корпоративних планах BUPA складає всього лише три людини, а до послуг керівника, що хоче застрахувати більше 60 співробітників, дуже вигідні тарифи та привабливі бонуси, тому ціна корпоративного медичного страхування здоров'я є для власника підприємства цілком доступною. Втім, хороший керівник компанії ніколи не стане розглядати витрати на медичне страхування персоналу як статтю даремних витрат. Це дуже важливі інвестиції в майбутнє компанії, що гарантують її успіх і процвітання.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76