(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Корпоративне страхування »

Корпоративне страхування

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Корпоративне страхування. ФотоПрипустимо, Ви - сучасний керівник, глава великого підприємства із значною кількістю співробітників і хочете забезпечити їм страховий захист найбільш високого рівня за доступною ціною. Чи можливо це? Безумовно, можливо - потрібно лише вибрати корпоративне страхування BUPA Company Plan по одній з міжнародних програм від BUPA International і користуватися усіма його перевагами, включаючи гнучкі і дуже вигідні тарифи, підвищені ліміти страхових сум (до двох мільйонів доларів США на рік на кожного застрахованого), обширне покриття, а також всілякі бонуси, акції та приємні подарунки.

  Корпоративне страхування в Києві

  Одна з провідних страхових компаній Європи у сфері медичного страхування, BUPA пропонує корпоративне страхування в Києві по одному з трьох міжнародних планів - BUPA Company Essential, Classic або Gold. Вони мають різний рівень страхового покриття і величину страхового ліміту. Базовий план BUPA Company Essential з річним лімітом страхової суми в один мільйон доларів США покриває витрати на більшість видів стаціонарного обслуговування, амбулаторні хірургічні операції, лікування ракових і психічних захворювань, невідкладну медичну допомогу, протезування та багато іншого.

  Корпоративне страхування в Україні

  Завдяки настільки високому рівню покриття вартість корпоративного страхування ніяк не назвеш завищеною. Ще більше переваг застрахованим гарантує «Класичний» план BUPA Company Classic з півторамільйонним лімітом. Його покриття значно розширено і додатково включає оплату послуг лікарів-консультантів, діагностику із застосуванням найсучасніших методів комп'ютерних інструментальних і лабораторних досліджень, рентген, томографію, мамографію, аналізи крові та інших біологічних середовищ, інтенсивну і операційну терапію, лікування захворювань ВІЛ, ведення вагітності та пологів, догляд за новонародженими і т.п.

  Купити корпоративну страховку

  Ціна корпоративного страхування BUPA Company Plan, що забезпечує вельми високий рівень страхового захисту, цілком доступна клієнтам будь-якого рівня. Елітний страховий план BUPA Company Gold відрізняється максимальним покриттям завдяки збільшеному до двох мільйонів доларів США ліміту страхової суми, що дозволив додатково поширити покриття на великий перелік різноманітних медичних послуг, що надаються амбулаторно. У страховому плані BUPA Company Gold також пропонується багато додаткових послуг, включаючи консультації фахівців служби довідок та інформування клієнтів Healthline.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76