(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Корпоративний поліс ДМС (добровільне медичне страхування) »

Корпоративний поліс ДМС (добровільне медичне страхування)

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Корпоративний поліс ДМС (добровільне медичне страхування). ФотоЗавдяки ефективній рекламній та роз'яснювальній роботі більшість наших співгромадян вже добре розуміють, які переваги надає корпоративний поліс ДМС (добровільне медичне страхування) як безпосередньо застрахованим особам, так і керівникам підприємств. Забезпечивши своїх співробітників надійним захистом, глава компанії може бути впевнений у стабільній роботі підприємства, а при великій кількості придбаних страхових полісів (від 60 в програмах BUPA Компанія План) діють дуже вигідні корпоративні тарифи та приваблива система бонусів.

  Корпоративний поліс ДМС (добровільне медичне страхування) в Києві

  В Києві корпоративний поліс ДМС (добровільного медичного страхування) пропонує один з лідерів європейського ринку медичного страхування - компанія BUPA. У програмі BUPA Company Plan Ви можете вибрати один з трьох корпоративних страхових планів (базовий Essential, «Класичний» Classic або елітний Gold), які відрізняються рівнем покриття, а також розмірами річних лімітів страхової суми. Придбання полісу добровільного медичного страхування є дуже вигідним, адже покриття навіть базового рівня поширюється на лікування таких серйозних захворювань, як різні види онкології.

  Корпоративний поліс ДМС (добровільне медичне страхування) в Україні

  Перевагами корпоративного страхування в програмах BUPA Company Plan можна скористатися на всій території України, а також за кордоном. Нашими партнерами є більше 7,5 тисяч висококваліфікованих медико-діагностичних і лікувальних установ у всіх країнах світу. Поліс ДМС дозволить Вам без обмежень користуватися медичними послугами, які відповідають всім європейським і світовим стандартам, проходити обстеження в прекрасно обладнаних медичних центрах і необхідне лікуванням - в комфортабельних сучасних клініках з індивідуальним доглядом самого високого рівня.

  Купити корпоративний поліс ДМС (добровільне медичне страхування)

  Щоб скористатися основними перевагами корпоративних програм BUPA Company Plan, керівнику підприємства потрібно придбати не менше трьох страхових полісів. Ціна корпоративного поліса ДМС (добровільного медичного страхування) цілком доступна підприємствам будь-якого рівня. При цьому розмір страхового ліміту на рік становить залежно від обраного плану від одного до двох мільйонів доларів на кожного застрахованого, що гарантує надійний захист Вашого здоров'я та отримання повного обсягу необхідної медичної допомоги в будь-якій ситуації. Корпоративний поліс ДМС - найнадійніша інвестиція в майбутнє!
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76