(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Медичне страхування директора »

Медичне страхування директора

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Медичне страхування директора. ФотоРеалії сучасного бізнесу такі, що від стану здоров'я директора часто залежить благополуччя підприємства і всіх його співробітників. Якщо компанія «тримається» на керівнику, він повинен подбати про належний захист свого здоров'я, а також благополуччя залежних від нього людей. Найбільш надійним способом такого захисту є медична страховка для директора, що гарантує повне покриття всіх витрат у разі несподіваної хвороби або нещасного випадку, як на території нашої країни, так і за кордоном, в будь-якій точці планети. 

  Медичне страхування директора в Києві

  У Києві медична страховка для директора пропонується у складі програм міжнародного та корпоративного страхування від BUPA International. Розмір покриття змінюється залежно від обраного плану і може включати не тільки стаціонарне лікування, невідкладну допомогу та хірургічні операції, але також і діагностичні послуги із застосуванням найсучаснішого обладнання, різні види амбулаторного лікування, трансплантацію, протезування, стоматологічне лікування і багато інших видів медичних послуг , які виявляються в прекрасно оснащених клініках європейського рівня.

  Медичне страхування директора  в Україні

  Проблеми зі здоров'ям можуть виникнути в самий невідповідний момент, тому дуже важливо своєчасно подбати про надійну страховку з хорошим покриттям. Вартість медичного страхування директора важко назвати високою, адже величезні переваги, надані застрахованим, є абсолютно очевидними. Незалежно від того, де застала Вас хвороба - на робочому місці, в діловій поїздці, на відпочинку або в домашніх умовах, Вам гарантовано необхідне медичне обслуговування на найвищому рівні, а також швидке і ефективне лікування в провідних клініках усього світу.

  Купити медичну страховку для директора

  За страховими програмами від BUPA International встановлені досить значні ліміти покриття, а ціна медичного страхування директора цілком доступна клієнтам самого різного рівня. Медична страховка покриває і витрати на лікування таких важких і небезпечних захворювань, як онкологічні патології, ВІЛ або психічні розлади. Страхова компанія також оплатить транспортування хворого в найближчий медичний заклад у разі, якщо на місці неможливо надати йому кваліфіковану допомогу. Ви можете вибрати індивідуальний план страхування, який буде повністю враховувати всі Ваші потреби і гарантує надійний захист від будь-яких неприємностей.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76