(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Медичне страхування для юридичних осіб »

Медичне страхування для юридичних осіб

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Медичне страхування для юридичних осіб. ФотоСучасні корпоративні програми BUPA Company Plan від страхової компанії BUPA пропонують медичне страхування для юридичних осіб за найвигіднішими розцінками. Різні види страхових планів BUPA Company Gold, Classic і Essential, що відрізняються величиною покриття витрат на медичне обслуговування, дозволяють керівнику без зусиль підібрати найбільш оптимальний варіант індивідуально для кожного зі своїх співробітників. Медична страховка гарантує їм отримання кваліфікованої медичної допомоги в будь-якій точці земної кулі і повністю покриває витрати на стаціонарне лікування.

  Медичне страхування для юридичних осіб в Києві

  Медичне страхування для юридичних осіб у Києві доступно в будь-якому з планів програми BUPA Company Plan. Високі річні ліміти страхових сум дозволяють застрахованим особам без обмежень користуватися медичними послугами найвищого рівня, проходити діагностику в сучасних медико-діагностичних центрах, обладнаних згідно світових стандартів, а при необхідності стаціонарного лікування Вас розмістять в прекрасно оснащеній клініці з комфортабельними номерами та індивідуальним доглядом. Медична страховка покриває також витрати на лікування таких хвороб, як СНІД, рак і захворювань психічного характеру.

  Медичне страхування для юридичних осіб в Україні

  Максимальний рівень страхового захисту забезпечує BUPA Company Gold - страховий план елітного рівня з максимальним покриттям і обмеженням річної страхової суми в 2 млн. Доларів США. «Золотий» страховий план відрізняється великим переліком доступних медичних послуг, що надаються як стаціонарно, так і амбулаторно, а також безліччю додаткових переваг і послуг. Володар такого поліса без обмежень може користуватися найсучаснішими діагностичними послугами, звертатися за консультацією до кращих вітчизняних і зарубіжних лікарів і медичним фахівців вузького профілю.

  Купити поліс медичного страхування для юридичних осіб

  Корпоративні страхові програми BUPA Company Plan не передбачають жодних вікових обмежень для учасників, а залежно від кількості застрахованих співробітників керівник підприємства отримує привабливі бонуси і значні знижки, тому ціна медичного страхування для юридичних осіб безпосередньо залежить від кількості придбаних полісів і є аж ніяк не високою. Вкладаючи гроші в медичне страхування своїх співробітників, далекоглядний керівник робить важливі інвестиції в майбутнє свого підприємства, що гарантують його успішну і стабільну роботу.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76