(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Медичне страхування керівника »

Медичне страхування керівника

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Медичне страхування керівника. ФотоЛюдський фактор у всі часи мав вирішальне значення у всіх видах бізнесу. Без правильного керівництва і грамотного управління важко сподіватися на процвітання будь-якого підприємства, тому керівна ланка є найважливішою частиною всякої компанії. А якщо директор, який приймає всі важливі рішення, несподівано захворіє, то його фірму неминуче чекають серйозні труднощі. Втім, вихід є завжди - медична страховка для керівника гарантує директору компенсацію всіх витрат на ефективне лікування за найсучаснішими методиками, що дозволяє якнайшвидше повернутися до роботи.

  Медичне страхування керівника в Києві

  Медична страховка для керівника в Києві доступна в корпоративних пакетах міжнародного страхування здоров'я, які пропонує підрозділ «BUPA International». Наші страхові програми вигідно відрізняються великим покриттям і досить значними лімітами. Наприклад, страховий план вищого рівня «Company Gold» покриває значний перелік видів амбулаторно-поліклінічного лікування і всі сучасні методи апаратної діагностики, не кажучи вже про оплату стаціонарного лікування, інтенсивної та післяопераційної терапії, а також різні види протезування.

  Медичне страхування керівника в Україні

  У всіх страхових планах, починаючи вже від «Класичного» (Essential) передбачено покриття витрат на лікування серйозних захворювань онкологічного характеру, тому вартість медичного страхування керівника аж ніяк не висока. Страховка від «BUPA International» завжди гарантує Вам медичну допомогу найвищого рівня не тільки в столичних лікувально-діагностичних установах, а й на всій території нашої країни, а також під час перебування за кордоном. Страхова компанія BUPA успішно співпрацює майже з вісьмома тисячами кращих клінік і лікарень в усіх країнах світу.

  Купити медичну страховку для керівника

  Завдяки гнучким тарифами, лояльної цінової політики та індивідуальному підходу до клієнтів самих різних рівнів ціна медичного страхування керівника завжди буде для Вас цілком доступною. Оцініть всі переваги корпоративних програм медичного страхування, які пропонує «BUPA International». Ви можете вибрати будь-який найбільш підходящий страховий план та індивідуально доповнити його необхідними страховими випадками, щоб забезпечити максимально комфортний розмір покриття, оптимізувати витрати і гарантувати надійний страховий захист свого здоров'я завжди і скрізь.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76