(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Медичне страхування персоналу »

Медичне страхування персоналу

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Медичне страхування персоналу. ФотоУспішні керівники добре знають, що медичне страхування персоналу є одним з найважливіших факторів для підвищення мотивації співробітників і ефективності їх роботи. Адже медична страховка гарантує отримання необхідної медичної допомоги в повному обсязі, незалежно від Вашого матеріального становища. Якщо застрахована особа захворіє або ж постраждає в результаті якого-небудь нещасного випадку, страхова компанія сплатить всі витрати на лікування, діагностичні процедури, а також консультації вузьких фахівців і оплату призначених лікарем медикаментів.

  Медичне страхування персоналу в Києві

  Безумовно, найбільш затребуване медичне страхування персоналу в Києві, а також найбільш великих містах України регулярно проводяться провідними страховими компаніями заходам рекламного та агітаційного характеру. Вони в простий і дуже дохідливій формі роз'яснюють громадянам, які переваги вони отримають, оформивши договір медичного страхування. Зацікавлені в страхуванні персоналу і роботодавці, оскільки у разі серйозного нездужання медична страховка дозволить співробітнику пройти ефективний курс інтенсивного лікування і набагато швидше знов приступити до роботи після одужання.

  Медичне страхування персоналу в Україні

  Крім цього різні програми корпоративного медичного страхування від BUPA International під загальною назвою BUPA Company Plan план з трьома видами страхового покриття: Gold і Classic, а також Essential дають можливість без праці підбирати найбільш оптимальний вид страхового захисту індивідуально для кожного співробітника. Застрахувавши за однією з обраних програм не менше трьох осіб, керівник підприємства вже зможе скористатися багатьма перевагами корпоративних планів. Із збільшенням кількості застрахованих значно зростають знижки і бонуси, тому корпоративне страхування персоналу є дуже вигідним.

  Купити медичну страховку для персоналу

  Програми медичного страхування BUPA Company Plan відрізняються значним рівнем покриття, в порівнянні з яким ціна медичного страхування персоналу для власника підприємства є зовсім невеликою. У програмах BUPA Company Plan не передбачаються будь-які вікові обмеження, а покриття навіть в програмах базового рівня включає витрати на виявлення і подальше лікування настільки важких і небезпечних захворювань, як хвороби онкологічного характеру, ВІЛ або ж психічні захворювання.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76