(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Медичне страхування співробітників »

Медичне страхування співробітників

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Медичне страхування співробітників. ФотоТурбота про здоров'я своїх співробітників є одним з основних принципів цивілізованого ведення бізнесу в усьому світі, тому медична страховка для співробітників, що забезпечує надійний захист і гарантує високоякісну медичну допомогу в будь-якій ситуації, є дуже затребуваним страховим продуктом. Особи, які застраховані за цією програмою, можуть звернутися за кваліфікованим медичним обслуговуванням у будь-яку з більш ніж 7500 клінік, розташованих по всьому світу. Є також можливість застрахувати не тільки самого співробітника, але і членів його сім'ї. 

  Медичне страхування співробітників  в Києві

  Найбільшою популярністю користується медичне страхування для співробітників в Києві та великих містах України, де розташовані офіси великих промислових підприємств та представництва відомих зарубіжних компаній. Адже медичне страхування для співробітників, від яких залежить успішне ведення бізнесу, є дуже важливим фактором. До того ж для великих компаній медичне страхування співробітників підприємства - дуже вигідний продукт, оскільки залежно від кількості застрахованих надається знижка, яка при великій кількості персоналу може досягати досить істотних розмірів.

  Медичне страхування співробітників  в Україні

  Програма корпоративного медичного страхування «BUPA Company Plan» є одним з найбільш ефективних способів захисту здоров'я співробітників для підприємств будь-якого рівня. Мінімальна кількість застрахованих за такою програмою становить три особи, а три різних види страхового покриття - Gold, Classic і Essential дозволяють підібрати найбільш оптимальний варіант для кожного конкретного випадку. Страховий захист включає компенсацію медичних витрат і при виникненні таких критичних захворювань, як онкологія або ВІЛ.

  Купити медичну страховку для співробітників

  Граничний розмір страхової суми на покриття медичних витрат за програмою «BUPA Company Plan» сягає двох мільйонів доларів США, тому ціна медичного страхування співробітників підприємства аж ніяк не висока в порівнянні з усіма перевагами надійного страхового захисту. Програма не передбачає будь-яких вікових обмежень для застрахованих співробітників, а при необхідності стаціонарного лікування можна звернутися в будь атестований госпіталь або клініку у всіх країнах світу, і всі витрати в рамках страхової суми будуть повністю компенсовані.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76