(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Медичне страхування »

Медичне страхування

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Медичне страхування. ФотоПіклуватися про своє здоров'я потрібно завжди і скрізь. Найбільш надійним і дієвим захистом Вашого здоров'я і благополуччя є медична страховка. Вона гарантує Вам у важку хвилину покриття витрат на діагностику різних захворювань і їх ефективне лікування в кращих клініках, включаючи необхідні консультації не лише вітчизняних, а й зарубіжних фахівців відповідного профілю. Власники полісів медичного страхування завжди можуть бути впевнені, що у разі будь-яких проблем зі здоров'ям вони отримають кваліфіковану медичну допомогу найвищого рівня.

  Медичне страхування в Києві

  Міжнародне підрозділ BUPA International, що представляє інтереси однієї з провідних страхових компаній світу BUPA, пропонує в Києві медичне страхування за самим різними програмами і страховим планам, орієнтованим як на приватних осіб, так і на великі підприємства, які можуть скористатися вигідними умовами при корпоративному страхуванні здоров'я своїх найбільш цінних співробітників. Залежно від обраного страхового плану медична страховка може забезпечувати покриття тільки на території України або ж у всіх країнах світу (міжнародне страхування).

  Медичне страхування в Україні

  Страхові програми BUPA International враховують будь-які запити і побажання клієнтів, дозволяючи підібрати індивідуальний підхід до кожного з них і підібрати оптимальну вартість медичного страхування, вибравши для наповнення страхового плану найбільш ймовірних ризиків і діапазон їх покриття, який забезпечить власникові поліса надійний захист і позбавить від безлічі проблем і неприємностей. Тим, хто вже має медичну страховку від працедавця з обмеженим покриттям, незайвим буде укласти додатковий договір страхування, що розширює межі захисту Вашого здоров'я, а також застрахувати членів своєї сім'ї.

  Купити медичну страховку

  Ліміти страхового покриття по найбільш популярних програм BUPA International достатньо великі і порівняно з перевагами надійного страхового захисту ціна медичного страхування аж ніяк не є занадто високою. Адже мова йде про Ваше здоров'я, яке жодним чином неможливо оцінити в грошовому еквіваленті! Купивши медичну страховку, Ви гарантовано отримуєте в разі хвороби або нещасного випадку медичну допомогу найвищого рівня. Консультації кращих фахівців, передові методи діагностики та лікування найрізноманітніших захворювань, розміщення в сучасних лікарнях і госпіталях з найбільш комфортними умовами стаціонарного або амбулаторного лікування - це далеко не повний список переваг медичного страхування.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76