(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Міжнародне медичне страхування »

Міжнародне медичне страхування

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Міжнародне медичне страхування. ФотоЗдоров'я - найцінніше, що є у кожного з нас, тому піклуватися про нього необхідно завжди, де б Ви не знаходилися - на батьківщині або ж за кордоном. Тільки міжнародна медична страховка дозволить впевнено почувати себе в будь-якій життєвій ситуації, захистить від будь-яких випадковостей і у важку хвилину завжди прийде на допомогу. Особливе значення надійний страховий захист має для тих, хто виїжджає за кордон - на роботу, в туристичну поїздку або у службових справах. Поліс міжнародного медичного страхування позбавить Вас від безлічі проблем і стресів при виникненні будь-яких проблем зі здоров'ям за кордоном.

  Міжнародне медичне страхування в Києві

  Жителі столиці, яким доводилося часто бувати за кордоном, добре знають, наскільки корисним і необхідним є міжнародне медичне страхування (у Києві оформити страховий поліс не складає труднощів, скориставшись послугами надійною і перевіреною страхової компанії зі світовим ім'ям). Міжнародний підрозділ BUPA International однією з найбільших страхових компаній BUPA надає послуги медичного страхування у всіх країнах світу. Представництво компанії працює і в Києві, тому наші громадяни в будь-якій країні світу можуть тепер забезпечити себе страховим захистом найвищого рівня.

  Міжнародне медичне страхування в Україні

  BUPA International пропонує широкий вибір самих різних страхових програм, як корпоративних, так і індивідуальних. За допомогою кваліфікованих фахівців-консультантів Ви завжди зможете підібрати найбільш оптимальну вартість міжнародного медичного страхування, що враховує всі можливі ризики і забезпечує максимальне їх покриття. Керівники підприємств можуть застрахувати своїх ключових співробітників з корпоративних страховим планам, які дозволять захистити їх здоров'я під час перебування за кордоном і гарантують надання необхідної медичної допомоги в будь-якій точці планети.

  Купити міжнародну медичну страховку

  Максимальний розмір страхового покриття за багатьма міжнародними програмами BUPA International сягає двох мільйонів доларів, тому ціна міжнародного медичного страхування є зовсім невеликою в порівнянні з усіма перевагами, якими користуються застраховані особи. Вибираючи індивідуальний план страхування, Ви зможете надійно захистити своє здоров'я і здоров'я своїх близьких під час поїздок за кордон. Медична страховка міжнародного рівня гарантує Вам високоякісну медичну допомогу та лікування в кращих клініках, в якій би країні світу з Вами не сталася біда.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76