(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Міжнародне страхування здоровя »

Міжнародне страхування здоровя

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Міжнародне страхування здоровя. ФотоМи живемо у вік відкритих кордонів і свободи пересування. Багато наших співгромадян регулярно виїжджають за кордон на роботу, відпочинок або в туристичні поїздки, тому така послуга, як міжнародне страхування здоров'я користується дуже великою популярністю. Адже невідкладна медична допомога, а також необхідне лікування в разі раптової хвороби, нещасного випадку або якої-небудь дорожньо-транспортної пригоди в багатьох європейських країнах обходиться досить недешево. Страховий поліс BUPA International гарантує Вам допомогу і підтримку у важкій ситуації, де б Ви не знаходилися.

  Міжнародне страхування здоров'я в Києві

  Втім, медична страховка допоможе Вам отримати першокласне медичне обслуговування і на території нашої країни. Партнерами програми міжнародного страхування здоров'я в Києві та інших містах по всьому світу є сотні кращих клінік і медичних центрів. Володарям страхових полісів від BUPA International відкривається безперешкодний доступ до фахівців найвищої кваліфікації, сучасних методів комп'ютерної та лабораторної діагностики захворювань. При необхідності Ви завжди зможете пройти лікування в комфортабельних клініках, оснащених на рівні європейських стандартів.

  Міжнародне страхування здоров'я  в Україні

  Програми від BUPA International пропонуються у великій різноманітності страхових планів, що дозволяють підібрати для кожного клієнта індивідуальну програму страхування з урахуванням усіх його побажань. Вартість міжнародного страхування здоров'я доступна широким масам населення і завдяки вельми високим лімітам дозволяє при настанні страхового випадку повністю покрити всі витрати на відновлення здоров'я, позбавляючи Вас і Ваших родичів від зайвих клопотів, нервування і непотрібних витрат, які можуть затьмарити перебування за кордоном при серйозному нездужанні.

  Купити поліс міжнародного страхування здоров'я

  Можна без жодного перебільшення сказати, що ціна міжнародного страхування здоров'я в порівнянні зі значними перевагами, які отримують застраховані особи, виглядає зовсім незначною. Ви можете вибрати для страхування індивідуальний план і наповнити його таким чином, щоб забезпечити покриття найбільш ймовірних ризиків. Медична страховка надійно захистить Ваше здоров'я не тільки під час перебування за кордоном. У будь-якій точці планети Вам гарантована медична допомога найвищого рівня, за яку заплатить страхова компанія.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76