(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Обовязкове медичне страхування співробітників »

Обов'язкове медичне страхування співробітників

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Обовязкове медичне страхування співробітників. ФотоУ більшості європейських країн медичне страхування, що дозволяє захистити своє благополуччя на випадок хвороби або нещасного випадку, є звичайною практикою вже багато десятиліть. Обов'язкова медична страховка для співробітників, що виїжджають за кордон на роботу, на відпочинок або ж по службових справах, гарантує надання кваліфікованої медичної допомоги в країні перебування (у тому числі і невідкладної допомоги), проведення необхідного лікування. Міжнародні страхові програми BUPA International діють на всіх континентах, у всіх країнах світу.

  Обов'язкове медичне страхування співробітників в Києві

  У Києві обов'язкове медичне страхування для співробітників, робота яких пов'язана з ризиком для здоров'я або життя, надається багатьма великими підприємствами та компаніями міжнародного рівня. Медична страховка забезпечує людині впевненість у завтрашньому дні і дозволяє спокійно працювати, не побоюючись несподівано захворіти або ж отримати серйозну травму в результаті нещасного випадку. Пакети міжнародних страхових послуг від BUPA International особливо стануть в нагоді тим, хто працює за кордоном на нафтових вишках або платформах, а також екіпажам морських судів.

  Обов'язкове медичне страхування співробітників в Україні

  Обов'язкове медичне страхування є для застрахованого дієвою гарантією отримання необхідної медичної допомоги в повному обсязі у разі хвороби, дорожньо-транспортної пригоди або нещасного випадку. Вартість обов'язкового медичного страхування для співробітників підприємства зовсім невелика, а при страхуванні великої кількості персоналу роботодавець завжди може скористатися перевагами корпоративних програм і страхових планів, які передбачають значні знижки залежно від числа учасників (застрахованих осіб).

  Купити обов'язкову медичну страховку для співробітників

  Важливою відмінністю страхових програм від BUPA International є досить великі ліміти покриття, тому ціна обов'язкового медичного страхування співробітників підприємства в зіставленні з наданими застрахованим перевагами цілком доступна для клієнтів самого різного рівня. Базові програми покривають найбільш поширені страхові випадки, включаючи невідкладну медичну допомогу, профілактику та амбулаторне або стаціонарне лікування, а також догляд за хворим. У страховий пакет можна також включити велику кількість додаткових послуг для розширення покриття і підвищення рівня страхового захисту.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76