(044) 451-68-76    Замовити зворотній дзвінок


Главная  » Про BUPA International »

Про BUPA International

Про BUPA International. ФотоКомпанія BUPA, що є одним з лідерів на світовому ринку медичного страхування, була заснована в 1947 році у Великобританії. Основним напрямком діяльності BUPA Міжнародний є надання людям міжнародних послуг якісного медичного страхування в будь-якій точці земної кулі. До теперішнього часу послугами компанії вже користуються понад 800 тисяч людей з 190 країн.
Скориставшись нашими послугами, Ви забезпечите надійний захист свого здоров'я при будь-яких обставин. Індивідуально підібраний пакет страхових послуг дозволить Вам і членам Вашої родини завжди отримувати медичні послуги найвищої якості. Команда професіоналів страхової компанії BUPA, що стоять на варті Вашого здоров'я і благополуччя, прагне забезпечити своїм клієнтам страхові послуги найбільш високого рівня, які відповідають всім вимогам світових стандартів.
Успішна діяльність компанії BUPA у сфері медичного страхування багаторазово відзначалася найпрестижнішими міжнародними преміями і нагородами. Наприклад, в 2008 році вже у восьме BUPA була удостоєна премії як краща міжнародна компанія, яка займається приватним медичним страхуванням на території Великобританії. У 2005 р. BUPA Міжнародний отримала Королівську премію за успішне ведення бізнесу в сфері міжнародної торгівлі, а в 2000 році за успішну діяльність з медичного страхування компанія була відзначена премією «FT Бізнес офшорної Excellence Award».
Настільки високий статус світового лідера в сфері медичного страхування вимагає постійного вдосконалення послуг, що надаються, та впровадження передових он-лайн технологій обслуговування. Ми успішно співпрацюємо з кращими лікарнями та клініками в усіх країнах світу, що гарантує нашим клієнтам медичне обслуговування на найбільш високому рівні завдяки спеціальними цінами і особливим угодами. Крім цього ми постійно шукаємо нових партнерів для розширення сфери діяльності компанії, впровадження нових страхових послуг та підвищення якості страхового захисту для всіх наших клієнтів.
Связаться

Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

(044) 451 68 76