(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Розрахувати вартість страховки »

Розрахувати вартість страховки

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Для зручності своїх клієнтів BUPA International надає послугу «Розрахувати вартість страховки», якою можна скористатися, відправивши запит з необхідними даними згідно встановленої форми на нашому Інтернет сайті. Відповідно до зазначеної Вами інформації кваліфіковані фахівці-консультанти виконають розрахунок вартості послуг з медичного корпоративного страхування в міжнародних програмах «BUPA Company Plan» і відправлять його на Вашу електронну адресу. Така послуга дозволяє керівникам економити свій час і сприяє підвищенню якості обслуговування клієнтів.

  Розрахувати вартість страховки в Києві

  Щоб правильно спланувати витрати на страхування співробітників в бюджеті своєї компанії, Ви завжди можете розрахувати вартість страховки в Києві або ж будь-якому іншому місті нашої країни. Для працівників підприємства послуга підрахунку вартості страхових послуг з міжнародного страхування в програмах «BUPA Company Plan» є безкоштовною. До числа найважливіших переваг корпоративного медстрахування від BUPA International відносяться значні знижки і приємні бонуси, що надаються керівникам, що страхують значну кількість персоналу своїх підприємств.

  Розрахувати вартість страховки в Україні

  Фізичні особи також можуть скористатися всіма перевагами надійного медичного страхування від світового лідера. Спеціально для Вас та членів Вашої родини ми розробили програму страхування приватних осіб «BUPA ВООЗ» (Worldwide Health Options), що гарантує широке страхове покриття і необхідну фінансову підтримку у важку хвилину в разі будь-яких проблем зі здоров'ям. Щоб точно визначити, в яку суму обійдеться для Вас медична страховка, скористайтеся послугою «Розрахувати вартість страховки», яка доступна відвідувачам нашого Інтернет сайту.

  Розрахувати вартість страховки

  До Ваших послуг спеціально підготовлені консультанти, завжди готові роз'яснити всі особливості та переваги будь-якого страхового плану чи програми страхування, а також розрахувати вартість страховки за діючими в Україні тарифами BUPA International. Ціна медичної страховки від європейського лідера доступна широким верствам населення, а переваги страхування здоров'я в наші дні важко переоцінити. Медстраховка гарантує Вам необхідну допомогу в будь-якій ситуації - високоточну діагностику, обстеження і професійне лікування будь-яких захворювань, які сплатить страхова компанія в рамках встановленого ліміту.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76