(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхова компанія »

Страхова компанія

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхова компанія. ФотоУ сучасному суспільстві страхування життя і здоров'я відносяться до числа затребуваних страхових продуктів і користуються великою популярністю. Відома в усьому світі медична страхова компанія BUPA пропонує великий вибір різноманітних страхових програм і корпоративних планів як для юридичних осіб - роботодавців, охочих застрахувати своїх співробітників, так і для фізичних осіб, які піклуються про своє майбутнє і хочуть гарантувати надійний захист для власного благополуччя і благополуччя своїх близьких, яку надає поліс міжнародного медичного страхування.

  Страхова компанія в Києві

  У Києві медична страхова компанія BUPA пропонує всім бажаючим придбати поліси міжнародного страхування Вашого здоров'я, що гарантують солідну фінансову підтримку у випадку хвороби. Залежно від обраного Вами страхового плану покриття може поширюватися не тільки на базовий перелік медичних послуг при проходженні лікування або операцій в стаціонарі. Комплексні плани медичного страхування додатково покривають витрати на багато видів амбулаторного лікування і самі передові методи інструментальної діагностики захворювань, включаючи онкологію. 

  Страхова компанія в Україні

  При бажанні Ви можете самостійно розробити персональний план страхування, підібравши за допомогою консультанта найбільш оптимальний для Вас перелік страхових випадків. Такий підхід дозволяє оптимізувати витрати на медичне страхування і одночасно забезпечити найбільш повний страховий захист для кожного клієнта з урахуванням всіх його індивідуальних особливостей і побажань. Медичне страхування від BUPA покриває також всі витрати на лікування раку та ВІЛ-захворювань медикаментозними методами і необхідну психіатричну допомогу (після закінчення двох років Вашого страхування в компанії BUPA).

  Укласти договір зі страховою компанією

  На відміну від вартості якоїсь речі або ж предмета домашньої обстановки ціна поліса в медичної страхової компанії досить незначна, якщо зіставити її з безмежними можливостями та перевагами, які медичне страхування надає кожному учаснику страхових програм. До Ваших послуг більше восьми тисяч прекрасно обладнаних госпіталів і клінік у всіх країнах світу, де застраховані особи в будь-який час можуть отримати медичну допомогу найвищого рівня. І пам'ятайте, що мова йде про Ваше здоров'я, яке є найціннішим і виміряти його грошима абсолютно неможливо.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76