(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхування фізичних осіб »

Страхування фізичних осіб

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхування фізичних осіб. ФотоТакий важливий і необхідний страховий продукт, як медичне страхування фізичних осіб, користується в наші дні все зростаючим попитом. Наші співвітчизники все частіше виїжджають за кордон, де медичні послуги для не застрахованих осіб обходяться надзвичайно дорого, та й на батьківщині надійний страховий поліс надає впевненості в завтрашньому дні і дозволяє не боятися будь-яких випадковостей і життєвих негараздів. Міжнародне підрозділ BUPA Міжнародний однією з провідних європейських медичних страхових компаній BUPA пропонує фізичним особам комплексний пакет страхових послуг BUPA ВООЗ (Worldwide Опції Здоров'я).

  Страхування фізичних осіб в Києві

  У пакет BUPA ВООЗ включені страхові медичні програми міжнародного рівня, орієнтовані на тих, хто бажає в будь-яких умовах отримувати без обмежень медичну допомогу найвищої якості. З приходом BUPA International медичне страхування фізичних осіб у Києві стало доступно широким верствам населення завдяки гнучкими тарифами і можливості індивідуального наповнення страхових планів, що дозволяє оптимізувати вартість страховки і забезпечити при цьому максимальне покриття з урахуванням всіх побажань і потреб кожного з клієнтів.

  Страхування фізичних осіб в Україні

  Зрозуміло, скористатися перевагами страхових програм BUPA ВООЗ (Worldwide Health Options) можуть всі жителі нашої країни. Для цього достатньо звернутися в найближче представництво BUPA International та укласти договір міжнародного медичного страхування за дуже вигідними розцінками. Добре підготовлені консультанти завжди готові детально розповісти Вам про особливості будь-якого із страхових планів, а також допоможуть підібрати саме такий рівень страхового покриття, який ідеально підходить для Ваших потреб і потреб всіх членів Вашої родини. 

  Купити поліс медичного страхування фізичних осіб

  Чи варто говорити, що ціна страхування фізичних осіб зовсім невелика і доступна для клієнтів будь-якого рівня. Цінова політика компанії BUPA спрямована на взаємовигідне співробітництво, від якого виграють усі зацікавлені сторони. Причому застрахована особа завжди отримує набагато більше переваг. Безумовно, здоров'я за гроші купити неможливо, однак медична страховка покриє будь-які витрати на діагностику, лікування, реабілітацію та відновлення здоров'я. Дуже високі ліміти страхових сум дозволять Вам в повному обсязі користуватися найсучаснішими методами лікування і набагато швидше повернутися до нормального життя.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76