(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхування персоналу »

Страхування персоналу

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхування персоналу. ФотоУспішного керівника завжди відрізняє турбота про благополуччя своїх співробітників, а страхування персоналу належить до найважливіших факторів, що підвищують мотивацію співробітників і сприяють їх ефективній роботі. Адже страховка гарантує Вам отримання у разі необхідності повноцінної медичної допомоги, незалежно від матеріального становища. При настанні страхової події (хвороби або якого-небудь нещасного випадку) страхова сума покриє витрати на лікування та діагностику, консультації вузьких медичних спеціалістів, а також на оплату медикаментів, виписаних лікарем.

  Страхування персоналу в Києві

  Завдяки ефективній рекламно-роз'яснювальній роботі, яку активно проводять великі страхові компанії, страхування персоналу в Києві і інших містах нашої країни стає все більш популярним. Адже співпраця у сфері медичного страхування однаково вигідно як страхової компанії, так і керівникам підприємств. У разі виявлення серйозного захворювання у співробітника медична страховка дозволить йому пройти інтенсивний курс лікування за найсучаснішими і ефективним методикам, після якого він набагато швидше видужає і зможе знову приступити до роботи.

  Страхування персоналу в Україні

  Великий вибір різних корпоративних планів медичного страхування, пропонованих BUPA International в рамках програми BUPA Company Plan, дозволяють керівнику індивідуально для кожного застрахованого вибрати найбільш оптимальну величину покриття та оптимізувати витрати на страхування персоналу. Чим більшу кількість співробітників застрахує голова підприємства, тим більш гнучкі та вигідні тарифи будуть йому запропоновані, тому корпоративні програми страхування від BUPA International дозволять Вам істотно заощадити на страховці без шкоди для якості страхового захисту. 

  Купити страховку для персоналу

  Всі програми страхування здоров'я BUPA Company Plan забезпечують високий рівень покриття, тому ціна страхування персоналу порівняно з усіма наданими медичною страховкою перевагами є дуже незначною. Страхові плани BUPA Company Plan не висувають жодних обмежень за віком страхувальників, а вельми значні ліміти річних страхових виплат забезпечують у всіх планах покриття витрати на лікування раку. Починаючи з «Класичного» страхового плану покриття включає також лікування СНІД / ВІЛ та психіатричну допомогу (при стажі страхування в BUPA не менше двох років).
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76