(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхування співробітників »

Страхування співробітників

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхування співробітників. ФотоЯкщо Ви сучасний керівник, який очолює велику компанію, то Ви повинні знати, що страховка для співробітників є одним з дієвих способів підвищення їх лояльності і зацікавленості в успіху підприємства. Страхова компанія BUPA - один з лідерів ринку медстрахування в Європі, пропонує Вам приєднатися до міжнародної корпоративної програмами BUPA Company Plan і застрахувати найбільш важливих та цінних своїх співробітників за дуже привабливими і доступними тарифами, які безпосередньо залежать від числа застрахованих.

  Страхування співробітників в Києві

  Страхові програми BUPA Company Plan - це страховка для співробітників в Києві, що забезпечує широке покриття витрат на оплату медичної допомоги в будь-якій країні. Ви можете вибрати будь-який з трьох планів міжнародного рівня - «Базовий» BUPA Company Essential або «Класичний» Classic, а також «Золотий» Gold - елітний страховий план з максимально розширеним покриттям значними лімітами. Навіть у «Базовому» страховому плані річний ліміт досягає 1 000 000 USD, а покриття поширюється на медикаментозне лікування захворювань онкологічного характеру. «Золотий» страховий план покриває витрати на великий перелік медичних послуг, які надаються не тільки в умовах стаціонару, а й амбулаторно, а також діагностику та лабораторні дослідження.

  Страхування співробітників в Україні

  Настільки широка пропозиція дозволить Вам без зусиль підібрати найбільш відповідний страховий план для співробітників самого різного рангу. Наприклад, для керівника ідеальним буде «Золотий» елітний план BUPA Company Gold, а потребам рядового персоналу повною мірою відповідає «Базовий» рівень страхування BUPA компанії важливо. До числа переваг «Класичного» страхового плану BUPA Company Classic відноситься досить широке покриття, мало чим поступається «Золотому» планом і дуже значний ліміт страхової виплати до 1 500 000 USD на рік на кожного застрахованого співробітника.

  Купити страховку для співробітників

  Ціна страховки для співробітників в корпоративних програмах BUPA Company Plan цілком доступна і абсолютно не позначиться на бюджеті процвітаючої компанії. Тарифна політика страхової компанії BUPA орієнтована на взаємовигідне співробітництво, в результаті якого у виграші опиняться всі учасники. Адже медична страховка дозволить Вашим співробітникам лікуватися у кращих лікарів-фахівців з самим передовим методикам, які їх «поставлять на ноги» і дозволять повернутися до роботи набагато швидше, ніж небагата державна безплатна медицина.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76