(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхування здоровя директора »

Страхування здоров'я директора

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхування здоровя директораЯк для великих корпорацій, так і для підприємств невеликого масштабу чітке керівництво має вирішальне значення. Керівник є ключовою фігурою в будь-якій компанії і від його рішень повністю залежить успіх бізнесу, а також благополуччя всіх співробітників. А якщо голова підприємства раптом захворіє, його компанію чекають серйозні випробування. Втім, не варто впадати у відчай - страхування здоров'я директора гарантує керівнику покриття всіх витрат і забезпечить доступ до найбільш сучасних і високоефективним методам лікування, які дозволять йому якнайшвидше повернутися до роботи.

  Страхування здоров'я директора в Києві

  Страхування здоров'я директора в Києві можна оформити в одному з корпоративних пакетів медичного страхування, які пропонуються підрозділом «BUPA International». Важливою перевагою страхових програм від світового лідера є обширне покриття, вигідні тарифи й досить високі страхові ліміти. Наприклад, елітний страхової план «Company Gold» гарантує покриття значного переліку самих різних видів амбулаторного та поліклінічного лікування, а також апаратну діагностику захворювань самими передовими методами. Страховка покриє також витрати на стаціонарне лікування, інтенсивну і післяопераційну терапію.

  Страхування здоров'я директора в Україні

  Вже починаючи від «Класичного» страхового плану (Essential) і у всіх наступних передбачається покриття витрат на лікування тяжких захворювань онкологічного характеру, так що вартість страхування здоров'я директора ніяк не назвеш високою. Страховий поліс від «BUPA International» гарантує медичну допомогу європейського рівня, причому не тільки в лікувально-діагностичних установах столиці, а й у всіх областях України, а також у період поїздок за кордон. Партнерами страхової компанії «BUPA» є понад 7500 найкращих клінік і шпиталів по всьому світу.

  Купити поліс страхування здоров'я директора

  До Ваших послуг гнучкі страхові тарифи та лояльна цінова політика, що дозволяють забезпечити індивідуальний підхід до будь-якого клієнта, тому ціна страхування здоров'я директора для Вас завжди буде найбільш доступною. Скористайтеся всіма перевагами, які надають корпоративні програми медичного страхування від «BUPA International». Ви маєте можливість вибрати найбільш підходящий для себе страховий план, який забезпечить максимально комфортну величину покриття, дозволить оптимізувати витрати і гарантує надійний захист найціннішого - Вашого здоров'я.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76