(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхування здоровя керівника »

Страхування здоров'я керівника

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхування здоровя керівника. ФотоМедичне страхування співробітників підприємства в наші дні є одним з найбільш важливих факторів, що сприяють підвищенню їх лояльності і зацікавленості в досягнення успіху своєї компанії. Втім, страхування здоров'я керівника є нітрохи не менш важливим, ніж медична страховка для персоналу. Адже значимість людини, що стоїть на чолі підприємства, для успішного та прибуткового бізнесу важко переоцінити. Піклуючись про матеріальне благополуччя і захищеність від будь-яких життєвих перипетій для своїх співробітників, успішний керівник просто зобов'язаний подбати і про захист власного здоров'я.

  Страхування здоров'я керівника в Києві

  Підрозділ «BUPA International» пропонує Вам оформити договір страхування здоров'я керівника в Києві. Наші страхові програми відрізняються широким покриттям і високими лімітами. Наприклад, в елітному страховому плані «Company Gold» річний страховий ліміт на кожного застрахованого сягає двох мільйонів доларів, а покриття поширюється не тільки на стаціонарне лікування, але й на великий перелік медичних та діагностичних послуг, що надаються амбулаторно. Страховка покриє всі витрати на найсучасніші методи апаратної діагностики та лікування будь-яких захворювань в найкращих і комфортабельних клініках не тільки на Україні, а й за кордоном.

  Страхування здоров'я керівника в Україні

  Навіть «Класичний» страхової план базового рівня «Essential» передбачає покриття витрат на діагностику та лікування таких важких і небезпечних захворювань, як патології онкологічного характеру, тому вартість страхування здоров'я керівника не можна назвати надмірно високою. Це аж ніяк не стаття витрат, а швидкі вельми вдалі і надійні інвестиції у власне майбутнє, від якого багато в чому залежить благополуччя всього Вашого підприємства і працюючих на ньому людей. Страховий поліс у будь-якій ситуації гарантує Вам доступ до найбільш ефективних і дієвих методів лікування, які дозволять в найкоротші терміни перемогти хворобу і знову повернутися до своєї роботи.

  Купити поліс страхування здоров'я керівника

  Корпоративні медичні страхові програми від «BUPA International» приваблюють гнучкими тарифами і лояльною ціновою політикою, що гарантують кожному клієнту індивідуальний підхід і найбільш повне задоволення всіх його потреб, відповідно ціна страхування здоров'я керівника завжди буде для Вас найбільш доступною. Купуйте поліс медичного страхування і користуйтеся всіма перевагами, доступними клієнтам однієї з найбільших в Європі страхової компанії, якій довіряють вже більш ніж 800 000 тисяч чоловік в 190 країнах світу.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76