(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхування здоровя персоналу »

Страхування здоров'я персоналу

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхування здоровя персоналу. ФотоЯкщо Ви керівник великого підприємства і хочете підвищити зацікавленість своїх співробітників, щоб вони працювали з повною віддачею, пам'ятайте, що страхування здоров'я персоналу в даному випадку відноситься до числа найбільш важливих факторів. Кожен може захворіти або постраждати в результаті нещасного випадку, тому для роботодавця дуже важливо гарантувати людям, на яких тримається його бізнес, медичну допомогу найвищого рівня в будь-якій ситуації. Поліс страхування здоров'я захистить людину на роботі і вдома, в дорозі, на відпочинку, а також у закордонному відрядженні.

  Страхування здоров'я персоналу в Києві

  Корпоративні страхові плани «BUPA Company Plan» дають можливість оформити страхування здоров'я персоналу в Києві за дуже вигідними тарифами, які залежать від кількості співробітників, що беруть участь в програмі. Щоб скористатися всіма їх перевагами, досить застрахувати всього лише трьох осіб, а коли число учасників програми досягає шістдесяти чоловік (що зовсім небагато для великої компанії з широко розвиненою мережею філій), роботодавець може розраховувати на значні знижки і розширення рівня страхового покриття по найбільш популярних планам.

  Страхування здоров'я персоналу в Україні

  Корпоративна медична страховка не тільки гарантує необхідний мінімум невідкладної допомоги, але і дозволяє без обмежень користуватися медичними послугами найвищого рівня в прекрасно оснащених найсучаснішим обладнанням лікувально-діагностичних спеціалізованих центрах, комфортабельних клініках, а також консультуватися у кращих лікарів не тільки на Україні, а й за кордоном. Всі страхові плани «BUPA International» включають покриття таких небезпечних захворювань, як онкологія, а також деякі види амбулаторного лікування (залежно від обраного плану).

  Купити поліс страхування здоров'я персоналу

  Таким чином, ціна страхування здоров'я персоналу абсолютно незначна в порівнянні з перевагами надійного захисту від одного з лідерів європейського страхового ринку. Вибираючи для своїх співробітників різні страхові плани, Ви зможете надійно захистити їх від будь-яких неприємностей і проблем зі здоров'ям, як на батьківщині, так і під час перебування за кордоном. Високі страхові ліміти забезпечують покриття всіх витрат на діагностику і подальше лікування найбільш поширених захворювань, а широка мережа з більш ніж 7500 партнерських клінік дозволяє скористатися медичними послугами найвищої якості в будь-якому куточку планети.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76