(044) 451-68-76    Заказать обратный звонок

Главная  » Страхування здоровя »

Страхування здоров'я

Медичне страхування
для Вас


Ознайомтеся детальніше з міжнародними медичними страховими планами, якими ми пропонуємо скористатися фізичним особам, щоб забезпечити надійний захист собі і своїх сімей:
 • План «Індивідуальне страхування»
 • План «Материнство і турбота про новонароджених»
 • План «Програма дитячого медичного страхування»
 • План «Покриття критичних захворювань»
 • План «Госпіталізація і хірургія»

  Читать далее

 • Для корпоративних
  клієнтів


  Програма страхування Bupa Company Plan пропонує забезпечити захистом міжнародного рівня Ваш персонал, від якого залежить успішне ведення бізнесу.

  Читать далее


  Страхування здоровя. ФотоВаше здоров'я є найбільшою цінністю, яка тільки є у людини. Тим більше, якщо від цього залежить щастя і благополуччя Вашої родини. Божевільний ритм сучасного життя постійно підкидає всілякі сюрпризи, як приємні, так і чреваті серйозними проблемами. Справитися з останніми завжди допоможе страховка, яка є одним з найбільш дієвих способів захисту свого матеріального становища. Медична страховка покриє витрати на лікування, якщо Ви раптом захворієте, потрапите під машину або постраждаєте від якого-небудь нещасного випадку.

  Страхування здоров'я в Києві

  Один з лідерів світового ринку страхування, компанія BUPA, пропонує в Києві страховку за однією з безлічі різних індивідуальних програм, орієнтованих на потреби приватних осіб, а також пропонуються спеціальні корпоративні плани для великих підприємств, яким надається можливість істотно заощадити, застрахувавши велику кількість свого персоналу. Правильно підібрана страховка гарантує покриття витрат на своєчасну діагностику захворювань найсучаснішими методами і ефективне лікування в прекрасно обладнаних медичних установах.

  Страхування здоров'я в Україні 

  Страхові плани BUPA International  розраховані на максимальне задоволення потреб наших клієнтів і дозволяють забезпечити найбільш повне покриття при цілком доступною вартості страховки. Ви самі можете наповнити свій страховий план, вибравши саме ті ризики, які вважаєте найбільш ймовірними, а також діапазон покриття, що забезпечує максимальний захист. Оскільки типова страховка, що входить до складу соціального пакета від роботодавця, часто має досить обмежене покриття, незайвим буде укласти договір добровільного медичного страхування, а також придбати страховку для членів сім'ї.

  Купити страховку

  Цінність медичного страхування в наш час важко переоцінити, адже ціна страхування здоров'я зовсім невелика, а страховий поліс дозволяє надійно захистити від будь-яких несподіванок Ваше здоров'я, цінність якого понад усе. Застрахована особа в разі будь-якого нездужання може звертатися за консультаціями до найкращих лікарів і вузьких фахівціф, вільно користуватися самими передовими діагностичними методами і в разі необхідності пройти наказаний курс лікування (стаціонарного або амбулаторного) в добре оснащених комфортабельних клініках і медичних центрах європейського рівня.
  Связаться

  Telephone Хотите обсудить, пожалуйста звоните:

  (044) 451 68 76